Kelly Clarkson “Since you’ve been gone” tekst i tłumaczenie sedna utworu.

Kelly Clarkson “Since you’ve been gone” tekst i tłumaczenie sedna utworu.

≗ Kelly Clarkson czyli wokalistka, która wiele lat temu wygrała amerykańską wersją Idola. Minęło trochę czasu od tamtej pory i przeglądając jej zdjęcia inaczej podchodzę do tekstu piosenki utworu “Since you’ve been gone. Kobieta na Instagramie ma ponad 5 milionów obserwatorów.Na zdjęciach wygląda jak typowa współczesna Amerykanka. Kiedyś przed wiekami tak wyglądały Słowianki. Ciężko je było wszystkie unieść na łodzi Wikingów. Tym lepiej dla nas, co nie?

“Tylko szum morza i fale na łące wskazują, że lato jeszcze się nie skończyło w sercu trwa i trwa niczym maj.” Jak w tytule “niczym istne szaleństwo.

▲ Gdy kolor nieba niknie w mrokach ludzkiej niewiedzy.

  • Muzyka pop.
  • Zwycięstwo w Idolu Made in USA.
  • Prawda i przesłanie tekstu piosenki.
  • Żywe wspomnienia.

▲ Dla mnie to Kelly.


Since you’ve been gone – tekst.

Here’s the thing we started off friends

It was cool but it was all pretend

Yeah yeah Since you’ve been gone

You dedicated you took the time

Wasn’t long till I called you mine

And all you’d ever hear me say

Is how I pictured me with you

But since you’ve been gone

I can breathe for the first time

I’m so movin on Yeah yeah

Thanks to you

Now I get What I want

I guess you never felt that way

Ta rzecz połączyła nas przez przyjaciół.

To było świetne, ale to było udawane.

Tak, tak, ale odkąd cię nie ma.

Poświęciłeś swój czas.

Nie minęło dużo czasu nim nie nazwaliśmy się parą.

Wszystko, co kiedykolwiek słyszałeś, jak mówię.

Jest jak obraz z tobą.

Ale odkąd cię nie ma.

Mogę oddychać jak za pierwszym razem.

Tak się teraz ruszam

Dzięki Tobie

Teraz dostaję, to co chcę.

Chyba nigdy nie czułeś się w ten sposób

Wykonanie Kelly Clarkson.

Tekst piosenki: Max Martin Lukasz Gottwald.

Oryginalny tytuł to: “Since U Been Gone”.

Ciekawostki z wikipedii:

Dr. Luke, właściwie Łukasz Sebastian Gottwald (ur. 26 września 1973 w Westerly, Rhode Island) – amerykański muzyk, autor tekstów piosenek oraz producent muzyczny, z którym współpracowali dotąd tacy artyści jak Miley Cyrus, Britney Spears, Katy Perry, Shakira, Kesha, Avril Lavigne, Flo Rida, Sugababes, Kelly Clarkson, Missy Elliott, Pink, Lil’ Mama, Jibbs, Lady Sovereign, Kelis, Mos Def, Marion Raven, Backstreet Boys, Daughtry, The Veronicas, Carlos Santana, Vanessa Hudgens i One Direction.

Ojciec Gottwalda, Janusz (1944–2010), był Żydem z Łasku.

Amerykańska pisze tak:

Łukasz Sebastian Gottwald was born in Providence, Rhode Island. He is Jewish. His father, Janusz Jerzy Gottwald, was an architect who was born in Łask, Poland. Gottwald spent many of his formative years in New York City.

Nie komentując tekstu z wikipedii przechodząc do wykonania Kelly Clarkson to jej utwór brzmi jak kłótnia małżeńska. Wokalistka ryczy jakby ją ze skóry obdzierali. Czytając tekst trudno wywnioskować, co właściwie ją tak wkurwiło, że ryczy na całe gardło. W teledysku brakuje tylko tłuczenia talerzy. No nic śmiać się nie będę, bo słucham tego czasami i się zastanawiam skąd w niej było wtedy tyle energii, bo teraz, to co innego.

„O wszystkich, którzy pisali czy też pisać będą o czymś z tej dziedziny i twierdzą, że dzięki temu, co usłyszeli ode mnie bądź od innych (…) obeznani są z tym, co stanowi przedmiot najpoważniejszych moich rozważań, tyle mam do powiedzenia, nie jest, zdaniem moim, możliwe, aby rozumieli się na tym choć trochę.

Nie ma też żadnej mojej rozprawy omawiającej te zagadnienia i z pewnością nigdy nie będzie.

Nie są to bowiem rzeczy dające się ująć w słowa, tak jak wiadomości z zakresu innych nauk, ale z długotrwałego obcowania z przedmiotem, na mocy zżycia się z nim, nagle jakby pod wpływem przebiegającej iskry, zapala się w duszy światło i płonie odtąd samo siebie podsycając.”

Platon List VII.

↢ ↢ ↢ ↢ ↢ ↢ ↢ ↢ ↢ ≗ ↣ ↣ ↣ ↣ ↣ ↣ ↣ ↣ ↣

Kelly Kelly.

Świetna laska i też Kelly.

Barbara Jean Blank, z nazwiskiem pierścienia Kelly Kelly, urodziła się 1 grudnia 1986 roku w Jacksonville na Florydzie. Karierę rozpoczęła jako modelka bikini, pracując dla Hawaiian Tropic i Venus Swimwear. Na zdjęciu to nie ta Kelly, ale może i lepiej. Patrząc się na zdjęcia Kelly Clarkson można się przestraszyć. Tak teraz wygląda Ameryka. Ciężko taką zabrać na łódkę. Typowa Słowianka.

Dla rozumu miał kult. „Ty masz rację, ja mam rację, on ma rację — wszyscy jesteśmy równie mądrzy, tylko jeden ma siłę i jest coś wart, a drugi jej nie ma i jest mniej wart. Wszystko jest płynne. Prawda nie ma określonych granic”.

Platon “Uczta – o Sokratesie”

Linia [łacina]

Dawna jednostka miary długości stosowana w różnych systemach, w Królestwie Polskim (1819–49) linia nowopolska = 1/288 łokcia nowopolskiego = 1/12 cala = 2 mm; w krajach anglosaskich 1 line = 0,1 inch (cala) = 2,54 mm. Tylko licho wie dlaczego wszystko piszemy w jednej linii.

Anglosasi, łączne określenie ludów germańskich, które V–VI w. zajęły większość ziem byłej rzymskiej Brytanii a także społeczeństwa wykształconego w wyniku tego podboju. Analiza DNA ujawniła, że Anglosasi byli bardzo podobni do współczesnych Duńczyków, na co wskazuje lokalizacja pierwszych osad Anglów i Sasów.

Skorpiony.

Skorpion X-1 (Sco X-1), najsilniejsze znane punktowe źródło promieniowania rentgenowskiego, położone w gwiazdozbiorze Skorpiona. Stanowi układ podwójny (jeden ze składników jest gwiazdą neutronową), odległy od Układu Słonecznego o ok. 1600 lat świetlnych.

Skorpiony, Scorpionida, Scorpiones, Scorpionidea, rząd pierwotnych, na ogół dużych pajęczaków występujących gł. w obszarach zwrotnikowych i podzwrotnikowych. Około 2 tysięcy gatunków. Ciało wydłużone, dłgości do 18 cm, o wyraźnej segmentacji.

● ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ●

KONIEC WPISU.


Wygadani przed czasem bez powrotu do przyszłości.

Podłamani Troską Czytamy.

To co dobre niech trwa w nas.

Jest takie powiedzenie: "wiedziały gały, co brały", ale w przypadku Kelly Clarkson, to wcale nie pasuje. Kobieta wygląda strasznie. Mnie osobiście przeraża.

Z Blogiem Kochani.
Niech was Blog prowadzi.

Ania

(Wizyt 19 razy, 4 wizyt dzisiaj, 518 wszystkich razem.)